Akademiki w czasie wakacji 2009

Moderator: Bananeczka

Akademiki w czasie wakacji 2009

Postprzez cyryl 3 cze 2009, o 12:11

Zakwaterowanie w okresie wakacji (lipiec, sierpień, wrzesień) odbywa się bez konieczności składania podań, na podstawie ważnej legitymacji studenckiej albo, w przypadku osób niebędących studentami lub doktorantami, innego dokumentu tożsamości. Osoby mające zaległości w opłatach proszę o ich niezwłoczne uregulowanie, pod rygorem nieprzedłużenia pobytu. W okresie od 1 lipca do 30 września 2009 r. studenci i doktoranci UŚ przy pobytach trwających co najmniej 14 dni mają prawo do opłat wakacyjnych. Pozostałe osoby płacą według stawek obowiązujących w roku akademickim 2008/2009, przy czym za pobyty krótsze niż 30 dni pobiera się od nich opłatę według tabeli gościnnej.

Z uwagi na planowane remonty i przyjęte rezerwacje grupowe (konferencje, festiwale), a także w trosce o racjonalizację kosztów utrzymania, wyznacza się następujące dyżurujące akademiki: DS nr 1 w Katowicach-Ligocie, DS nr 5 w Sosnowcu i DS "UŚKA" w Cieszynie. Licząc na zrozumienie, bardzo proszę pozostających na wakacje Mieszkańców innych akademików o niezawodne przekwaterowanie się do wyznaczonych obiektów nie później niż do 31 lipca, a mieszkańców DS nr 2 w Sosnowcu nie później niż do 17 sierpnia br.

Osoby niebędące studentami lub doktorantami UŚ mogą pozostać w dyżurujących domach studenckich nie dłużej niż do 15 września br. Ewentualna możliwość przedłużenia pobytu zostanie ogłoszona odrębnie. Wszystkich Mieszkańców bardzo proszę o niewnoszenie płatności za DS za okresy dłuższe niż podane w niniejszym komunikacie.

Ponadto uprzejmie informuję o planowanym przeznaczeniu do kapitalnego remontu sosnowieckiego Domu Studenta nr 3, począwszy od 16 lipca br. W roku akademickim 2009/2010 obiekt ten będzie nieczynny.
Avatar użytkownika
cyryl
Moderator
 
Posty: 287
Dołączył(a): 6 lut 2009, o 14:18
kierunek: społeczny:D
plec: facet z klasą


Powrót do Akademiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron