Gdzie pożyczyć pieniądze?

...czyli masz problem, to napisz... a nóż-widelec ktoś Ci pomoże.

Moderator: Bananeczka

Re: Gdzie pożyczyć pieniądze?

Postprzez aragz 17 lis 2016, o 12:07

Najlepsza opcja jaka może być to moim zdaniem kredyt gotówkowy za pośrednictwem banku ponieważ praktycznie nigdzie nie dostaniemy lepszej oferty, no chyba że przez pożyczkę społecznościową, no ale to już temat na osobny wątek. Jeżeli nie chcemy załatwiać tony formalności a do tego zależy nam na szybkiej gotówce to tu dobrym rozwiązaniem będzie pożyczka na dowód - http://www.banki24.com.pl/pozyczki-na-dowod/ . Tylko trzeba wziąć pod uwagę fajt, że choć większość banków reklamuje kredyty na dowód, to w rzeczywistości ani tak będzie wymagała od nas jakiegoś zaświadczenia uzyskiwanych dochodów czy to w postaci PITu czy wyciągu z konta, tym bardziej jeżeli nie posiadamy w danym konta czy nie braliśmy w nim wcześniej nic na kredyt. Rzeczywistą pożyczką na dowód uzyskamy praktycznie jedynie za pośrednictwem firm pozabankowych, no ale tu trzeba uważać by nie władować się w jakieś duże koszta. Są jednak oferty korzystne, które wychodzą całkiem nie najgorzej w spłacie.
aragz
maluch

Postprzez kakaowyboczek 29 lis 2016, o 01:24

Polecam zajrzeć tutaj chwilówki online. Myślę że jeśli ktoś się nie rozlicza dosłownie co do grosza to drobna pożyczka w wysokości np. pięćset złotych go nie zniszczy. Brałem dwa razy taką pożyczkę i nie czuję się okradziony. Myślę że to fajna opcja
kakaowyboczek
przedszkolak

Postprzez pinezka 24 lip 2017, o 12:02

Często nie ma czasu na czekanie tylko na działanie dlatego sprawniej wziąć chwilówkę i oddać po tygodniu czy dwóch tyle samo
pinezka
maluch

Poprzednia strona

Powrót do Ciocia Dobra Rada