Inżynieria Materiałowa

Moderator: Haushinka

Inżynieria Materiałowa

Postprzez aesd 21 kwi 2013, o 12:08

Siema, jestem tegorocznym maturzystą po technikum informatycznym. Rozglądam się z jakimiś dobrymi studiami w Katowicach. Na pierwszy ogień idzie logistyka na UEKu, ale trzeba się zabezpieczyć i myślę właśnie o materiałowej na UŚu.
Mógłby mi ktoś coś opowiedzieć o tym kierunku? Mam znajomych na AGH na podobnym kierunku i dają radę, ale uczelnia uczelni nie równa.

Dorzucę też swoje prawdopodobne wyniki z matur jakich się spodziewam, matma ~70, angielski roz. ~70, matma roz. ~30
Także jak widać bez szału, stąd moja prośba o opisanie poziomu matmy, fizyki i chemii, do przeżycia czy jest zgrzytanie zębami na porządku dziennym tam? :P
aesd
maluch

Re: Inżynieria Materiałowa

Postprzez studentkakatowice 24 kwi 2013, o 19:41

Hej!
Na ulicy Moniuszki 4/8 w Katowicach powstaje nowa Szkoła Językowa Orient School.
Gwarantujemy niskie ceny - 199 zł za 30 godzin zajęć, przy kontynuacji kursu najniższa cena - pokaż nam niższą w innej szkole, a ją jeszcze obniżymy!
Jesteśmy ekspertami w nauczaniu języków orientalnych : chińskiego, japońskiego, koreańskiego, tajskiego.
Uczymy również angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego.
Grupy w trakcie naboru, miejsca czekają! Zapraszamy!

Sprawdź sam!
www.orientschool.eu
więcej info katowice@orientschool.eu
lub pod numerem : 511-454-142
studentkakatowice
przedszkolak

Postprzez czassum 19 wrz 2013, o 12:45

Pozwole sobie polecic orienta(szkołę co kolega wyżej) dobra obsada, dobre nauczanie i wysoce wykwalifikowana kadra.
czassum
przedszkolak

Postprzez AMurrayNash 28 lut 2015, o 13:48

Many thanks for any info. Potency data are condensed in a single post;)
imran
AMurrayNash
maluch

Powrót do Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach