Konkurs na projekt przebudowy ul. Bankowej

Moderator: Emilia

Konkurs na projekt przebudowy ul. Bankowej

Postprzez 4Pik 5 sty 2010, o 18:12

Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego zaprasza wszystkich studentów do udziału w konkursie na najlepszy projekt przebudowy ulicy Bankowej w Katowicach.

Projekty można zgłaszać do 29 stycznia 2010 r., od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 - 13:30 w biurze Samorządu Studenckiego (http://studenci.us.edu.pl/).

Zwycięski projekt zostanie zaproponowany JM Rektorowi Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr. hab. Wiesławowi Banysiowi do wykorzystania w planach inwestycyjnych naszej Uczelni. Autor projektu otrzyma laptopa oraz możliwość wyjazdu na Campus Zimowy w Białym Dunajcu organizowany przez Samorząd Studencki.


Regulamin: http://www.us.edu.pl/files/wiadomosci/i ... ulamin.pdf
Karta zgłoszeniowa: http://www.us.edu.pl/files/wiadomosci/i ... eniowa.pdf
"Była jak kot - z wierzchu milutka, mięciutka, rozmruczana, ale w środku krył się drapieżnik."
Avatar użytkownika
4Pik
Moderatorka
 
Posty: 348
Dołączył(a): 20 kwi 2009, o 13:55
Lokalizacja: Tauzen
kierunek: geografia
plec: femme
rok: I MU (IV)

Re: Konkurs na projekt przebudowy ul. Bankowej

Postprzez 4Pik 3 lut 2010, o 14:49

1 lutego 2010 r. w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbyło się spotkanie podsumowujące konkurs na najlepszy studencki projekt przebudowy ulicy Bankowej w Katowicach. Jury doceniło pracę Witolda Staworzyńskiego, studenta III roku socjologii i II roku zarządzania Uniwersytetu Śląskiego.

Na konkurs wpłynęło 5 prac. Projekty można było zgłaszać do 29 stycznia 2010 r. w biurze Samorządu Studenckiego UŚ. W komisji zasiedli: prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą prof. dr hab. Barbara Kożusznik (przewodnicząca), kierownik Katedry Interdyscyplinarnej Kreacji Artystycznej Wydziału Artystycznego prof. zw. Małgorzata Łuszczak, dyrektor Gabinetu Rektora dr Agnieszka Skołucka, przewodniczący URSS UŚ Jacek Szymik-Kozaczko oraz przedstawiciele samorządu: Przemysław Grzonka oraz Michał Brol.

Zwycięski projekt zostanie przedstawiony JM Rektorowi Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr. hab. Wiesławowi Banysiowi oraz prezydentowi Katowic – Piotrowi Uszokowi jako propozycja do wykorzystania w planach inwestycyjnych miasta. Nagrodą w konkursie jest wyjazd na Campus Zimowy w Białym Dunajcu organizowany przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego.
"Była jak kot - z wierzchu milutka, mięciutka, rozmruczana, ale w środku krył się drapieżnik."
Avatar użytkownika
4Pik
Moderatorka
 
Posty: 348
Dołączył(a): 20 kwi 2009, o 13:55
Lokalizacja: Tauzen
kierunek: geografia
plec: femme
rok: I MU (IV)Powrót do Tematy archiwalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron