legitymacja...

...czyli masz problem, to napisz... a nóż-widelec ktoś Ci pomoże.

Moderator: Bananeczka

legitymacja...

Postprzez giga 26 maja 2010, o 22:32

Chciałam zapytać jak wygląda sprawa legitymacji. Kończę w czerwcu studia pierwszego stopnia. Muszę wobec tego oddać legitymację co jest zrozumiale. Aż do momentu kiedy nie przyjmą mnie na studia uzupełniające nie jestem formalnie studentką. Jednak studiuje drugi kierunek więc dalej jestem studentka UŚ-ia:) co zatem z legitymacją?

......................
Przeniosłam z poprzedniego działu. Twoje pytanie nie miało nic wspólnego z działaniem forum. Na wszystkie tego typu pytania najlepszy jest dział "Ciocia Dobra Rada".
4Pik
giga
maluch

Re: legitymacja...

Postprzez 4Pik 27 maja 2010, o 13:37

Tak na logikę wydawałoby się, że powinni Ci legitymację zostawić. Jakąś musisz mieć, skoro formalnie nadal jesteś studentem. Ale Dziekanaty potrafią i lubią zaskakiwać :twisted: , dlatego najlepiej chyba zrobisz, jeśli udasz się do swojej Pani z Dziekanatu i zapytasz ją o to :)
"Była jak kot - z wierzchu milutka, mięciutka, rozmruczana, ale w środku krył się drapieżnik."
4Pik
Moderatorka

kierunek: geografia
plec: femme
rok: I MU (IV)

Postprzez Daria93 23 mar 2016, o 14:12

Cześć. Zawsze gdyby był problem z legitymacją, to istnieje możliwość zapisania się do szkół policealnych na ten okres.
Osobiście polecam szkołę NOVA, mają w ofercie bezpłatne kierunki i zawsze można się dogadać w sekretariacie. :P
Daria93
maluch

Postprzez minionka 29 kwi 2016, o 17:44

Moja siostra skończyła studia i wcale nie musiała oddawać legitki, służy jej teraz za zakładkę do książki. Po prostu jak się przeterminowała to przestała być aktywna i tyle. Poza tym rozliczenie jest przecież do września a rekrutacja na studia drugiego stopnia latem.
minionka
przedszkolak

Powrót do Ciocia Dobra Rada