Zaproszenie do udziału w projekcie Centrum Kreowania Liderów

Miejsce na reklamy knajp, wycieczek, wakacji..

Moderator: Haushinka

Zaproszenie do udziału w projekcie Centrum Kreowania Liderów

Postprzez zuzka 12 lut 2010, o 15:11

Kuźnia Liderów – „Młodzi w życiu Publicznym”

„Młodzi w życiu publicznym” to tytuł XI edycji elitarnej szkoły Centrum Kreowania Liderów „Kuźnia” – niekomercyjnego projektu organizowanego od 1999 r. przez Stowarzyszenie „Instytut Regionalny w Katowicach”. Tegoroczna „Kuźnia” jest przeznaczona dla studentów pierwszych lat studiów, ludzi z wizją i pomysłami, zainteresowanymi działalnością w życiu publicznym. Głównym celem „Kuźni” jest kształtowanie i promowanie aktywnej postawy obywatelskiej. Program zajęć jest wzorowany na podobnych inicjatywach podejmowanych w państwach Europy Zachodniej i USA. „Kuźnię” ukończyło dotychczas ponad 250 osób. Są wśród nich m.in. posłowie na Sejm RP, radni, dziennikarze, menedżerowie wysokiego szczebla.

Zajęcia podczas „Kuźni” odbywają się głównie w formie warsztatowej i są prowadzone przez profesjonalnych trenerów, pracowników naukowych, polityków, dziennikarzy (dotychczas byli to m.in. prof. Jerzy Buzek, prof. Wojciech Kaute, prof. Wojciech Świątkiewicz, dr Marek Migalski, dr Marek Mazur, dr Jan Olbrycht, Stefan Niesiołowski, Jan Maria Rokita, Kamil Durczok, Józef Oleksy).

Co mamy Ci do zaoferowania?

XI edycja „Kuźni” będzie trwała od końca marca do końca maja 2010 roku i składać się będzie z pięciu weekendowych, dwudniowych sesji (wyjazdowych oraz w Katowicach). W ramach tegorocznej „Kuźni” przewidziano szereg praktycznych zajęć przygotowujących do działalności publicznej, takich jak m.in.: sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych, skuteczna perswazja, retoryka, współpraca z mediami, zarządzanie czasem.

Jak zostać uczestnikiem „Kuźni”?

Wyślij nam mailem (na adres maciek@wizerunek.pl) Twoje CV oraz list motywacyjny, w którym udowodnij nam, że powinniśmy wybrać właśnie Ciebie. Na Twoje dokumentu czekamy do 1 marca 2010 r. Najlepszych aplikantów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Koszty uczestnictwa w „Kuźni” pokrywają sponsorzy. Po zakwalifikowaniu się do programu uczestnik uiszcza jednorazowe wpisowe w wysokości 189 zł (w przypadku trudnej sytuacji materialnej studenta – istnieje możliwość przyznania ulgi, bądź całkowitego zwolnienia z opłaty wpisowej).

Masz pytania?

Więcej informacji znajdziesz na witrynie http://www.cklkuznia.pl lub uzyskasz pod nr tel. 507–831–756 (Maciej Stachura, Dyrektor XI edycji CKL „Kuźnia”).
zuzka
maluch
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lut 2010, o 15:06


Powrót do Reklamówka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron