Grzesznicy w Niebie - Sylwester Bollywood Night

Miejsce na reklamy knajp, wycieczek, wakacji..

Moderator: Haushinka

Grzesznicy w Niebie - Sylwester Bollywood Night

Postprzez extomusic 10 gru 2010, o 21:47

Gorące Bollywood w Katowicach.
Najlepszy Sylwester na Śląsku.


Obrazek

W noc sylwestrową mieszkańcy śląska będą mieli okazję przenieść się do bajkowego świata Bollywoodu.

Za sprawą tanecznego show w wykonaniu zespołu Taal, mistrzyni tańca brzucha Suraiyy i wielu innych atrakcji zniknie zza okna zima, a w klubie Grzesznicy w Niebie zagości iście gorący indyjski klimat.

W programie:
- Pokazy tańca Bollywood w wykonaniu zespołu TAAL
- Gościnny występ mistrzyni tańca brzucha SURAIYA
- Magiczna strefa Shishy,
- Konkursy z nagrodami,
- Menu inspirowane czarem świata Bollywood:
. bufet szwedzki (ciepła i zimna płyta),
. napoje (1litr / 2 osoby),
. wódka (0,5litra / 2 osoby),
. lampka szampana o północy,
. welcome drink

Podczas zabawy WYBÓR KRÓLA I KRÓLOWEJ BALU!
Nagroda: Voucher na weekendowy pobyt dla 2 osób w wybranym hotelu sieci Qubus


GWIAZDY WIECZORU:
TAAL
Zespół Tańca Indyjskiego TAAL to grupa artystów, których łączy wspólna pasja tworzenia tego co piękne, tego co ma duszę i potrafi uczucia wyhaftować pędzlem rytmu. Zainspirowani szeroko pojętą kulturą Indii i zauroczeni różnymi formami tańca indyjskiego, tworzą niezwykłe widowiska taneczne porywające w bajkowy świat, pełen radości, kolorów i emocji. Pod czujnym okiem inicjatorki oraz głównej choreograf, Sabiny Swety Sen, grupa działa od 2004. Zespół prezentuje klasyczny taniec Odissi, ciągle rozwijając swoje umiejętności w tej technice, jak i ucząc się innych form tańca klasycznego, takich jak: Kathak, Mohiniyattam czy Kuchipudi. Poza słynnym tańcem Bollywood, Zespół przedstawia również widowiska taneczne inspirowane folkową kulturą Bengalu czy innych regionów Indii. Swoje występy wzbogaca także o elementy śpiewu i poezji. TAAL dzieli się swoją wiedzą z miłośnikami Indii i jej kultury, prowadząc różnorakie warsztaty tańca, prelekcje i pokazy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dając tym samym możliwość posmakowania kultury indyjskiej jak i dołączenia do grona zespołu. Jak mówią o sobie: Możliwość dzielenia się z widzami tym, co tworzymy, jest dla nas najważniejsza. Zarażać innych magią tej kultury, bawić i wzruszać do łez - to spełnienie naszych marzeń.
Obrazek

SURAIYA
Profesjonalna tancerka regularnie występująca w Polsce i za granicą, doceniona międzynarodowo podczas prestiżowych konkursów. Instruktorka tańca orientalnego prowadząca zajęcia grupowe, indywidualne oraz warsztaty w Polsce i na świecie. Posiadaczka międzynarodowego certyfikatu "The grace and power of the Egyptian Oriental Dance". Dyrektor artystyczna i pomysłodawczyni Egyptian Fever Festival i Euro Raks- International Oriental Dance Congress. Załozycielka międzynarodowej profesjonalnej grupy Euro Divas (Niemcy, Belgia, Norwegia, Polska) oraz Sahara Dancers Group złożonej z zawansowanych uczennic. Suraiya występuje w Polsce i za granicą. Jest obecnie najczęściej zapraszaną na zagraniczne festiwale polską tancerką orientalną. Wchodzi w skład jurorski konkursów tańca arabskiego (Polska, Norwegia, Węgry, Słowacja) Regularnie występuje z czołowymi światowymi artystami tańca orientalnego. Miała przyjemność występować miedzy innymi w Egipcie, USA, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Czechach, Włoszech, na Wegrzech, Słowacji.
Obrazek

Cena:
190 PLN/osobę (miejsce siedzące)
140 PLN/osobę (miejsce stojące)

Miejsce:
Klub & Bistro Grzesznicy w Niebie
ul. Sokolska 7, Katowice
info oraz rezerwacje:
668 790 258
668 790 256
32/ 730 29 75

Zaproszenia do nabycia:
All Sklep Muzyczny, ul. Mickiewicza 14, Katowice, tel.: 32/ 253 88 56
Extomusic, Al. Korfantego 191E, Katowice, tel.: 32/ 730 29 75
Grzesznicy w Niebie, ul. Sokolska 7, Katowice, tel.: 609 44 00 30
poprzez system rezerwacji biletów na http://www.bollywoodnight.pl
extomusic
maluch
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 gru 2010, o 21:41


Powrót do Reklamówka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron