Rekrutacja

planujesz studia na UŚ i masz jakieś wątpliwości? Pytaj postaramy sie pomóc

Moderatorzy: Haushinka, 4Pik

Re: Rekrutacja

Postprzez Emilia 8 lut 2011, o 20:15

asiasia napisał(a):witam :)
w maju czeka mnie matura, a później rekrutacja i właśnie tu się pojawia pytanie: jakie mniej-więcej są terminy w czasie całej rekrutacji? tzn. kiedy się kończy (początek/ połowa/ koniec lipca)? chodzi mi o to, na kiedy mogę sobie zaplanować wakacyjny wyjazd, tak żeby nie kolidował on z całym zamieszaniem ze składaniem papierów :)
z góry dzięki za odpowiedź :)

Tutaj powinno pisać ;) http://www.irk.us.edu.pl/index.php
My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.
Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna.
Tą rzeczą jest honor.
Cyt.: z przemówienia J. Becka z 5 maja 1939 r.
Emilia
Moderatorka

kierunek: eM-Gie-eR
plec: Girl
rok: Brak

Postprzez asiasia 24 mar 2011, o 16:02

'powinno pisać', ale ja nie znajduję 8-)

ale mam kolejne pytanko:
czy to: http://www.ifw.fils.us.edu.pl/przedmioty/jrt.htm oznacza, że będę się musiała uczyć i angielskiego i niemieckiego? czy może mogę wybrać któryś z tych języków? co prawda nie znajduję informacji o możliwości wyboru, ale jednak mam nadzieję... ;)
asiasia
maluch

Postprzez mara 25 kwi 2011, o 10:02

Witam :)

Mam pytanie dotyczące rekrutacji na wydział artystyczny, a mianowicie na grafikę.
Co jest ważniejsze dla oceniających dobra teczka prac, czy wynik z egzaminu rysunku i malarstwa?
Zastanawiam się nad tym, bo nie wiem czy mam jakąkolwiek szansę się dostać. Zajmuję się raczej fotografią, fotomontażem, grafiką 2D, plakatami, logami, stronami internetowymi, rzeźbą. Myślę, że moja teczka jest dosyć dobra i urozmaicona, ale z rysunkiem i malarstwem trochę u mnie gorzej.
Słyszałam, ostatnio od jednego nauczyciela, który uczy rysunku, że na UŚ to dostają się tylko osoby po liceach plastycznych z maturą z historii sztuki itp. I ktoś, kto nie skończył kursu rysunku, czy dobrej szkoły, nie ma szans.
Czy na serio to wygląda tak strasznie? Przecież studia po to są, żeby dalej się uczyć i nie można umieć wszystkiego, kiedy się na nie idzie.
I jeszcze jedno pytanie, czy na egzamin trzeba przytaszczyć z sobą cały swój sprzęt, czy może uczelnia zapewnia cokolwiek?
mara
maluch

Postprzez PaulinaS 8 maja 2013, o 17:13

Witam, chciałabym dowiedzieć się czy mogę złożyć papiery na kilka kierunków na UŚ? Interesuje mnie prawo, ale asekuracyjnie chciałabym złożyć papiery również na dwa inne kierunki. Wiem, ze na niektórych uczelniach tak się nie da. A jak jest na UŚ? Proszę o odpowiedź:)
PaulinaS
maluch

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc