EVS-TAKE YOUR CHANCE. Zaproszenie na wystawę zdjęć.

Moderator: Bananeczka

EVS-TAKE YOUR CHANCE. Zaproszenie na wystawę zdjęć.

Postprzez BonaFides 7 cze 2013, o 09:26

Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Bona Fides i Galeria Sztuki Współczesnej BWA zaprasza wszystkich zainteresownych Wolontariatem Europejskim i nie tylko, na wystawę zdjęć pt: EVS-Take your chance w Katowickiej Galerii Sztuki BWA. Wystawa będzie dostępna w dniach 10-14 czerwca 2013 roku.

Wystawa jest wynikiem inicjatywy Laury Leon Batisty – wolontariuszki EVS z Hiszpanii. W trakcie tego tygodnia, można będzie zobaczyć zdjęcia wolontariuszy przebywających na EVS w naszym kraju, jak i Polaków przebywających w ramach Akcji 2 Programu Młodzież w Działaniu za granicą. Zdjęcia opowiadają ich własną historię EVS - czym się zajmują (zajmowali) w ramach swoich projketów, co myślą o kraju goszczącym w którym spędzili kilka miesięcy swojego życia.

Jeżeli również chcecie przeżyć przygodę swojego życia i nosicie się z zamiarem wyjazdu w ramach EVS – koniecznie musiecie odwiedzić galerię sztuki.

Galeria Sztuki Współczesnej BWA
w Katowicach
aleja Wojciecha Korfantego 6
40-004 Katowice
godziny otwarcia 10.00-18.00

Wstęp Bezpłatny.

W poniedziałek do godziny 15:00, możliwość rozmowy z wolontariuszką EVS z Hiszpanii na temat jej doświadczeń, a także na temat wolontariatu.
BonaFides
przedszkolak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 16:14


Powrót do Kultura i sztuka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron