angielski, korekta prac licencjackich i magisterskich

Moderator: Emilia

angielski, korekta prac licencjackich i magisterskich

Postprzez top 28 sty 2013, o 17:17

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zleca korektę prac licencjackich bądź magisterskich. Głównym tego powodem jest fakt, iż praca dyplomowa to dzieło wyjątkowe, od którego zależy przyszłość jej autora. To jego wizytówka, która może znacznie ułatwić mu dalszą karierę i każdy, kto zamierza przystąpić do obrony powinien mieć pewność, że tekst, który będzie go reprezentował, jest w jak najlepszej formie.
Korekta polega na kilkukrotnym sprawdzeniu pracy magisterskiej lub licencjackiej pod względem poprawności językowej, stylistycznej, ortografii oraz interpunkcji.
Korekty dokonuję drogą elektroniczną, konsultacje dokonywane są również przez Internet.
Korekty - OFERTA DLA STUDENTÓW :
Standardowa - 10 zł; Ekspresowa - 12 zł
maluch

Re: angielski, korekta prac licencjackich i magisterskich

Postprzez mrLingua 23 sie 2014, o 15:20

Tak to prawda.

Ja osobiście pracuje http://www.mrLingua.com gdzie wykonujemy usługę korekty tekstów angielskich.

Ogólnie mam wrażenie ze takie usługi są coraz bardziej popularne. Aktualnie duża cześć kadry naukowej, studentów posiada dość dobrą znajomość języka angielskiego wiec prace są pisane od razu po angielsku i usługa korekty tekstu angielskiego jest popularna.

Co do tłumaczenia to moim zdaniem problemem jest znalezienie native spekera który odpowiednio na tyle dobrze ma opanowany język polski ze jest wstanie tłumaczyć na angielski. Dodając oliwy do ognia :-). Native spekara który ma umiejętność pisania po angielsku. Tak samo jak nie każdy obywatel naszego kraju posiada umiejętność poprawnego pisania.

Koszt korekty tekstu angielskiego uzależniony powinien być również od jakości tłumaczenia. Tak przynajmniej my robimy. Lepsze tłumaczenia kosztują mniej słabsze więcej.
mrLingua
maluch

Re: angielski, korekta prac licencjackich i magisterskich

Postprzez top 29 sie 2014, o 13:35

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
Czy mam przez to rozumieć, że oferują Państwo dwa rodzaje ogłoszeń: lepsze i gorsze?
Cena mojej korekty uzależniona jest od czasu i stopnia trudności korekty. Ja podchodzę do kwestii tłumaczeń i korekt bardzo profesjonalnie. Nie oferuję 'słabszej' korekty, nigdy nie zdarzyły mi się 'zwroty' i obie strony są zawsze w stu procentach usatysfakcjonowane.
Serdecznie zapraszam:
http://toptlumaczenie.webstarts.com/korekty.html
maluch

Powrót do Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych