Przemawiać można się nauczyć - Spotkania klubu mówców

Czyli to, co studenci lubią najbardziej

Moderatorzy: 4Pik, Emilia

Przemawiać można się nauczyć - Spotkania klubu mówców

Postprzez MarcinSzymocha 5 lis 2014, o 23:18

Pragnę zaprosić was na spotkanie katowickiego klubu mówców Silesia Speech Masters, który jest klubem anglojęzycznym. Oprócz swoich umiejętności przemawiania, można w nim poćwiczyć posługiwanie się językiem Brytyjczyków.

Nasz klub jest częścią organizacji Toastmasters International. Natomiast Toastmasters International to międzynarodowa organizacja non-profit, która uczy przemawiać publicznie i rozwija umiejętności przywódcze poprzez ćwiczenie na regularnych spotkaniach. Organizacja powstała w 1924 r. w Kaliforni i aktualnie jest nas ponad 280 000 zrzeszonych w 13 500 klubach w 116 krajach.

Podczas spotkania Uczestnicy praktykują i uczą się wspomnianych umiejętności poprzez pełnienie różnych ról, od wygłaszania mów i odpowiadania na tzw. “gorące pytania”, aż po kontrolowanie czasu, gramatyki, czy też ocenianie spotkania jako całości. Na spotkaniach nie ma profesjonalnego instruktora. To Członkowie Klubu oceniają każdą mowę i spotkanie poprzez konstruktywną krytykę, skupiając się na tym co zostało wykonane dobrze i co jeszcze wymaga poprawy. Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatnie. Natomiast stając się Członkiem Klubu uzyskuje się prawo do pełnienia wskazanych wyżej ról.

Poniżej zapowiedź najbliższego spotkania:

"Famous women
Queen Elizabeth Second, Qeen Bona, Joanna D'arc, Maria Skłodowska- Curie, Władysława Szymborkska and other great women. Let's talk about them. Their deeds. Their accomplishments. Their life.
Silesia Speech Masters invites you on the meeting 6 November 6:15 pm at Francuska 70 street Katowice Biuro praw Jazdy."

Nasz funpage:
https://www.facebook.com/pages/Silesia- ... 8986380258

Serdecznie pozdrawiam,
Marcin Szymocha
MarcinSzymocha
maluch
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lis 2014, o 23:11


Powrót do Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron