Ankieta do pracy magisterskiej - pomożecie? ;-)

...czyli masz problem, to napisz... a nóż-widelec ktoś Ci pomoże.

Moderator: Bananeczka

Ankieta do pracy magisterskiej - pomożecie? ;-)

Postprzez Kasiulkowa 12 wrz 2012, o 09:50

Witam
Piszę sobie pracę magisterską uwzględniającą punkt widzenia studentów, więc skonstruowałam tą oto ankietę: http://moje-ankiety.pl/respond-24111/sec-sWYXeQwj.html
Dotyczy tego, jak ktoś postrzega związki małżeńskie oraz innych poglądów (dwuczęściowa). Jest przeznaczona dla studentów nie będących jeszcze w związku małżeńskim. Wypełnienie całości zajmuje ok 10 minut.

Z góry dziękuję każdej osobie, która poświęcając 10 minut swojego życia przyczynia się do powstania mojej magisterki ;)
Kasiulkowa
maluch

Re: Ankieta do pracy magisterskiej - pomożecie? ;-)

Postprzez finesja 13 wrz 2012, o 10:28

Jeśli ktoś znajdzie chwilę, ja również poproszę o pomoc :) Moja ankieta ma tylko 3 strony! :)
Piszę mgr o zależności pomiędzy satysfakcją z pracy a rodzajem umowy. Ankieta jest przeznaczona dla pracujących studentów. Z góry wielkie dzięki za każdą wypełnioną ankietę! :)

http://moje-ankiety.pl/respond-30783/sec-rSZe20Ss.html

pozdrawiam, studentka psychologii
finesja
maluch

Postprzez comforthelp 3 gru 2012, o 10:19

UDOSTĘPNIĘ NOTATKI I WYKŁADY GRATIS
W okresie studiów zgromadziłam szeroką i bogatą bazę notatek i wykładów z różnych zakresów przedmiotowych. Dysponuję ciekawym zbiorem prac, notatek własnego autorstwa, pracami zaliczeniowymi i ćwiczeniami, a co najważniejsze zadaniami egzaminacyjnymi i testami z poprzednich lat.
Wszystkich studentów proszę o kontakt, chętnie udostępnię posiadane materiały GRATIS. :D
Kontakt dla zainteresowanych osób e-mail comforthelp@poczta.fm proszę pisać na e-mail.
:arrow:
comforthelp
maluch

Postprzez majster 19 kwi 2015, o 20:19

Podepnę się pod temat :)

Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i potrzebuje jeszcze trochę wypełnień ankiety. Ankieta dotyczy oceny ile trwają dane czynności. Może zająć ok. 30 minut.
Będę bardzo wdzięczny za choć kilka wypełnień.

o, tutaj

Z góry dziękuję!
majster
maluch

Postprzez szczerbata 14 gru 2015, o 14:36

poszła
szczerbata
maluch

Powrót do Ciocia Dobra Rada