OSTRZEGAM PRZED STATYSTYKIEM- RAFAŁEM RENDAKIEM-PŁOCK/WARSZA

...czyli masz problem, to napisz... a nóż-widelec ktoś Ci pomoże.

Moderator: Bananeczka

OSTRZEGAM PRZED STATYSTYKIEM- RAFAŁEM RENDAKIEM-PŁOCK/WARSZA

Postprzez Nelladrine1 11 kwi 2013, o 17:38

Korzystałam z usług tego pana w związku z pracą magisterską i jestem rozczarowana jak można ludzi oszukiwać. Za 420zł ten statystyk narobił tyle błędów, których by się wstydził jako nauczyciel, psycholog, ekonomista, statystyk. Mam wątpliwości gdzie zdobywał te wykształcenie, ponieważ w tym wypadku, to zwykły papier, nie przekładający się na umiejętności. Reklamacji żadnych nie uznał, mimo, że zapewniał, że taka jest możliwość, że wszystko naprawi, co będzie źle. Okazał się bardzo nieuczciwy i niesłowny. Omijać z daleka!!!
Nelladrine1
przedszkolak

Re: OSTRZEGAM PRZED STATYSTYKIEM- RAFAŁEM RENDAKIEM-PŁOCK/WARSZA

Postprzez szczerbata 14 gru 2015, o 14:37

pewnie ktoś mu napisał pracę, tak jak Ty zleciłaś napisanie jej temu panu.....skąd to zdziwienie...
szczerbata
maluch

Re: OSTRZEGAM PRZED STATYSTYKIEM- RAFAŁEM RENDAKIEM-PŁOCK/WARSZA

Postprzez minionka 31 maja 2016, o 10:42

No tak to wygląda jak się płaci za przeprowadzenie badań do pracy magisterskiej 420 zeta. Ludzie chyba nigdy nie przestaną mnie zdumiewać: uważają się za na tyle sprytnych żeby oszukać system i kupić gotowca, a nie pomyślą o tym że ktoś inny może żerować na ich naiwności. Na Zachodzie za takie coś to jest wilczy bilet, a u nas dopiero od niedawna w ogóle sprawdzają oryginalność prac dyplomowych. Na spociechę niektóre programy np. Genuino są już naprawdę skuteczne i mam nadzieję, że pewnego dnia tytuł magistra znowu będzie coś znaczył w tym kraju, bo teraz wyższe wykształcenie ma każdy, kto może wyłożyć pieniążka na zwalenie na innych brudbej roboty.
minionka
przedszkolak

Powrót do Ciocia Dobra Rada