Dwa kierunki dzienne na raz?

...czyli masz problem, to napisz... a nóż-widelec ktoś Ci pomoże.

Moderator: Bananeczka

Dwa kierunki dzienne na raz?

Postprzez Cranverries 29 cze 2014, o 22:27

Studiuję aktualnie dziennie na UE w Katowicach. Myślę natomiast, by złożyć papiery na Wydział Filologiczny UŚ na kierunek... również dzienny. I stąd moje pytanie. Są tutaj może osoby, które też studiują/studiowały dwa kierunki dziennie? Czy to się da pogodzić? Czasami plan zajęć może się jakoś niefortunnie poukładać, a wiadomo, w dwóch miejscach na raz być nie można... Rozmawia się wtedy bezpośrednio z wykładowcami? Zdarzają się problemy?
Cranverries
maluch

Re: Dwa kierunki dzienne na raz?

Postprzez ProfInfo 13 sie 2015, o 15:57

Dwa kierunki dzienne, na raz, na pewno dużo wysiłku będą wymagać.
ProfInfo
maluch

Postprzez justynaharas 13 paź 2015, o 02:11

Ciezko moim zdaniem wyrobic sie z dwoma kierunkami na raz moim zdaniem. lepiej zrobic jeden raza porzadnie a pozniej robic kolejne jezeli sie ma chec i przede wszystkim pieniadze, bociezko jest nie miec pracy i konczyc studia na dwa kierunki za raz
justynaharas
przedszkolak

kierunek: Wydział Biologii i O
plec: Kobieta

Postprzez pomyslova 11 gru 2015, o 15:20

może być ciężko, ale to wykonalne
pomyslova
maluch

Postprzez pallio 3 kwi 2017, o 18:45

Jest to możliwe, ale na pewno musisz się nastawić na ciężką pracę. Co prawda nie wiem tego z autopsji (jeszcze) tylko raczej z obserwacji, ale teraz sam się zastanawiam nad takim rozwiązaniem. Planuje w niedalekiej przyszłości takie studia administracja na WSB + obecny kierunek. Jeśli masz motywację i jakiś swój cel w takim łączeniu kierunków to myślę, że pomysł jest dobry. Jeśli dajesz sobie radę teraz to pewnie dasz sobie radę też przy większej ilości obowiązków. Wszystko, moim zdaniem, zależy od tego jak bardzo Ci zależy. Z drugiej strony widziałem że na WSB jest możliwość robienie studiów II stopnia z podyplomowymi, więc może cos takiego bardziej Ci będzie odpowiadało. Takie połączenie (na jednej uczelni) jest chyba korzystniejsze, tak mi się wydaje.
pallio
maluch

Powrót do Ciocia Dobra Rada