PRAKTYKI ZAGRANICZNE z AIESEC

Moderator: Haushinka

PRAKTYKI ZAGRANICZNE z AIESEC

Postprzez kasiaazabkowska 6 lis 2013, o 23:53

Katowice, 06.11.2013 r.


Zagraniczne praktyki edukacyjne Global Talents.

Wiązanie przyszłości z edukacją i szkolnictwem może wydawać się ryzykownym krokiem. Pomimo odbytych staży i praktyk w polskich szkołach, przyszli nauczyciele często mają poważny problem ze znalezieniem pracy. Nawet ci, którzy na studiach radzili sobie najlepiej. Ogromna konkurencja i mało stanowisk wydają się problemem nie do przekroczenia. Ale nic bardziej mylnego! Zainteresuj się swoją przyszłością odpowiednio wcześnie, i wyjedź na zagraniczne praktyki edukacyjne z AIESEC, w ramach programu Global Talents! Bądź o krok przed konkurencją na rynku pracy dzięki doświadczeniu zdobytemu za granicą i wprowadź świat w swoje CV!

Global Talents Education to przygotowany przez międzynarodową organizację studencką AIESEC program płatnych praktyk zagranicznych, skierowany do młodych ludzi, którzy chcą zdobyć profesjonalne doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku. Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem do dwóch lat po studiach, chcesz wyróżnić się na rynku pracy, poznawać świat, zdobywać międzynarodowe kontakty i przeżyć przygodę życia – program Global Talents jest właśnie dla Ciebie! Praktyki możesz odbyć na całym świecie, w tym w krajach takich jak Chiny, Brazylia, Kolumbia, Indie, Rosja czy Włochy.

W ramach Global Talents Education masz szansę odbyć praktyki w niemal dowolnej formie nauczania języków obcych. Praca z dziećmi i młodzieżą? Nie ma problemu, wybierz tylko stopień zaawansowania i ruszaj do przedszkoli i szkół na wszystkich poziomach! Nauka języków w świecie biznesu i szkołach językowych? Świetnie! Program Global Talents umożliwia zdobywanie doświadczenia także w tym obszarze edukacji. Wybierając taką formę, zdobędziesz nie tylko wyróżniające Cię na rynku pracy umiejętności i wiedzę, ale także pewność w posługiwaniu się językami obcymi. A także – co nie mniej ważne – przyjaciół z całego świata!

Aby wyjechać na płatne zagraniczne praktyki z programem Global Talents odwiedź stronę http://www.globaltalents.pl, i zapoznaj się ze szczegółami. Zdobądź przewagę na rynku pracy już dziś, aplikuj i wprowadź świat w swoje CV!

Kontakt dla mediów:
Paulina Bajorowicz
Koordynator Global Talents Education
Email: globaltalents.katowice@gmail.com

Czym jest AIESEC?
AIESEC jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów. Jest obecny w 107 krajach na świecie i liczy 50 000 członków. W AIESEC tworzysz i prowadzisz projekty o różnorodnej tematyce m.in. marketing, technologie informacyjne, edukacja międzykulturowa itp.

Masz również możliwość wyjazdu na praktykę zagraniczną, bierzesz udział w międzynarodowych konferencjach, a także zdobywasz nowe umiejętności takie jak: zarządzanie czasem, sztuka prezentacji, sprzedaż, negocjacje.
Załączniki
global.jpg
global.jpg (70.99 KiB) Przeglądane 264 razy
kasiaazabkowska
maluch
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 lis 2013, o 23:08


Powrót do Wydział Pedagogiki i Psychologii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron