Rejestracja - IRK a USOS - problem?

planujesz studia na UŚ i masz jakieś wątpliwości? Pytaj postaramy sie pomóc

Moderatorzy: Haushinka, 4Pik

Rejestracja - IRK a USOS - problem?

Postprzez IwonaL 27 lip 2017, o 11:46

Witam wszystkich.
Robię drugie podejście do studiów na kierunku Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo.
I mam wrażenie, że od samego początku - a właściwie jeszcze zanim dobrze zacznie się rok akademicki - UŚ niejako rzuca mi kłody pod nogi. Sytuacja wygląda następująco:
zarejestrowałam się w systemie IRK. Dostałam się na studia dzienne. Według tego co usłyszałam w dziekanacie i tego, co można przeczytać na stronie UŚ krok po kroku, dowiaduję się, że w systemie USOS do logowania używa się tych samych danych co w systemie IRK. Wchodzę raz i drugi, loguję się i co? Okazuje się, że podaję niepoprawne dane! I to mimo faktu, że dostałam wiadomość drogą elektroniczną, że mogę już logować się do USOS danymi z IRK.
Mam dziwne wrażenie, że UŚ próbuje zrobić mnie w jajo, albo coś jest nie w porządku, jeśli nie mogę się zalogować.
Dodam, że nie dostałabym się na studia gdybym nie ujściła opłaty rekrutacyjnej. Po prostu coś mnie blokuje przed dalszymi etapami. Nie mam teraz jak zapłacić za indeks i legitymację nie mówiąc już o późniejszej rejestracji na zajęcia.
POMOCY!
IwonaL
maluch

kierunek: INiB
plec: femme
rok: I

Powrót do Pomoc