Tworzenie stron www

Miejsce na reklamy knajp, wycieczek, wakacji..

Moderator: Haushinka

Tworzenie stron www

Postprzez Karina55 5 sie 2013, o 08:20

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej? Masz już stronę, ale chcesz ją wypozycjonować? Zajrzyj na stronę http://www.doradcyinternetowi.pl i pozbądź się problemu. Szybko, profesjonalnie i w rozsądnej cenie.
Tylko 15 minut dzieli Cię od niezapomnianego lotu szybowcem. Wypełnij ankietę i wygraj lot w przestworzach.
Karina55
przedszkolak

Re: Tworzenie stron www

Postprzez brodaty 26 paź 2013, o 11:42

Coś widzę, że chyba strona nie działa, przynajmniej teraz jak tam wchodziłem.

Potrzebuję obecnie małej strony www dla firmy mojego brata, branża budowlana. Bez strony internetowej trudno dzisiaj o dobrych klientów, a własna strona www ma sporo możliwości w zakresie promocji w internecie. Myślałem jednak o jakimś bardziej gotowym rozwiązaniu, żeby nie zlecać tworzenia strony www od początku, tylko skorzystać z jakiś szablonów. Przy okazji tematu zapytam jaki sposób, jaką technologię polecacie? Tam gdzie mam zakupioną domenę (nazwa.pl) jest taka opcja jak szablony stron www http://www.nazwa.pl/strony-www/katalog-stron/ - co myślicie o takim sposobie na stworzenie strony? Wydaje mi się dość korzystny, bo tak naprawdę potrzebuję małą wizytówkę bez jakiś specjalnych dodatków. Z góry dzięki za porady i piszcie też jakie są inne sposoby na stworzenie strony w miarę tanim koszem.
brodaty
maluch

Postprzez elromantica 6 cze 2014, o 14:01

Faktycznie, strona nie działa, a szkoda, chętnie zapoznałabym się z ofertą.
elromantica
maluch

Postprzez Issxdan 24 sty 2015, o 21:07

działa ale wygląda jak z przed 10 lat jak napisane w biznesie 10 lat :D
Issxdan
maluch

plec: Kobieta

Powrót do Reklamówka