Zaproszenie!

Miejsce na reklamy knajp, wycieczek, wakacji..

Moderator: Haushinka

Zaproszenie!

Postprzez aniam 3 gru 2010, o 17:28

Zaproszenie na konferencję „Nauki społeczne na sprzedaż?” z udziałem dr. Marka Migalskiego i dr. Tomasza Słupika / 6 grudnia, 11.30 /
Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. „Nauki społeczne na sprzedaż?”, z udziałem dr. Marka Migalskiego i dr. Tomasza Słupika, która odbędzie się 6 grudnia (w poniedziałek), o godz. 11.30, w restauracji „Oko Miasta” na katowickim rondzie.
Podczas konferencji naukowcy podyskutują ze studentami o rewolucji informatycznej w nauce w Unii Europejskiej i przyszłości słowa drukowanego. Istnieje wiele publikacji naukowych, ale ukazują się one w bardzo małych nakładach. Coraz częściej drukowane pozycje naukowe stają się sztuką dla sztuki, która jest wypierana przez nowoczesne narzędzia komunikacji, takie jak Internet, który pozwala na naturalną cyrkulację idei i myśli, również w aspekcie międzynarodowym. Natomiast książki naukowe są jedynie znane i czytane w poszczególnych ośrodkach naukowych.
Organizatorem spotkania jest dr Marek Migalski, Poseł do Parlamentu Europejskiego.
W ramach konferencji nastąpi uroczyste otwarcie portalu „Nowa Politologia” [www.nowapolitologia.pl], który będzie pełnić dwie funkcje. Z jednej strony, będzie platformą publicystyczną, na której pracownicy naukowi i studenci będą mogli zamieszczać swoje artykuły. Natomiast z drugiej strony, będzie zawierać informacje dotyczące m.in. konferencji naukowych, programów stypendialnych, nowości wydawniczych.
W razie wszelkich pytań proszę o kontakt,
pozdrawiam
aniam
przedszkolak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 lis 2010, o 15:38


Powrót do Reklamówka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron